Crush the Castle by Namco

Android için Kale Yıkma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma BANDAI NAMCO Games
Mancınıkla tüm kaleleri yok etme oyunu

BANDAI NAMCO Games tarafından geliştirilen Crush the Castle, Angry Birds oyununu ile benzerlik taşıyan bir uzaktan atıcılık oyunu. Oyunda amaç, mancınıkla farklı şehirlerde önümüze çıkan ve kraliyete isyan amaçlı kurulmuş olan tüm kaleleri teker teker ve tamamen yıkmak. Bir kaleyi tamamen yıkmanın şartı kale içindeki kral, prens, askerler gibi tüm yaşayanları öldürmüş olmak.

Bir kaleyi yıkmak için belirli sayıda atış hakkına sahibiz. Ama maksimum atış hakkını kullanmayıp daha az sayıda atışla kaleleri yıkmamız bizim için avantaj getiriyor. Çünkü her bir kaleyi yıktığımızda altın, gümüş ya da bronz madalya kazanıyoruz ve bu madalyaların hangisini kazanacağımızı sadece kaç atışla önümüzdeki kaleyi yıktığımız belirliyor.

Oyunda haritadaki şehirler teker teker açılıyor. Sonraki şehri açmamız için önce şu anki açık olan şehirdeki tüm kaleleri yıkmış olmamız gerekiyor. İki farklı kıta üzerinde yer alan bu şehirlerden toplam 9 tane ve bu şehirlerde de toplam 90 tane kale var.

Farklı şehirleri açtıkça sadece kaleler değişmiyor, mancınıkla atabileceğimiz mermilere de farklı çeşitler ekleniyor. İlk başta sadece bir kütük atabiliyorken, sonraki bölümlerde sırasıyla taş ve diğer malzemeler de ekleniyor.

Crush the Castle oyununu, Angry Birds tarzı oyunları sevenlere özellikle tavsiye ediyoruz.

Daha Fazla Göster
Crush the Castle by Namco indir